ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Проект «Преображение» для женщин, которые хотят измениться, пройдет в Одессе в октябре
16:49 / 19.09.2013

ОДЕССА, 19 СЕНТЯБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Для женщин, у которых нет детей, но которые хотят измениться внешне и внутренне, организован проект «Преображение», который пройдет в Одессе в октябре, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 19 сентября, сообщила учредитель, руководитель проектов «Миссис Юг», «Миссис Урал», «Миссис Украина», «Миссис Европа-Азия» Лариса Моисеева в ходе пресс-конференции в ИА «Контекст-Причерноморье».

«Конкурс «Миссис Украина» только для женщин, которые имеют детей. Очень много заявок приходит от женщин, у которых еще нет детей. Для таких женщин у нас есть проект «Преображение» – он идет полторы недели. Задача – измениться, чтобы женщина пришла в проект одной, а вышла совершенно другой и удивила своих близких. Они тренируются вместе с участницами конкурса «Миссис Украина» и их выпускной вечер будет в клубе «Министериум» 20 октября, где они также выйдут на подиум. Этот проект для женщин, которые хотят измениться, внутренне и внешне похорошеть», — отметила Л. Моисеева.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
17:30 22.01.2026
17:20 22.01.2026
16:44 22.01.2026
16:30 22.01.2026
15:42 22.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.006