ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Надо способствовать тому, чтобы в регионе было внутреннее понимание и согласие», — сотрудник филиала НИСИ в Одессе
17:48 / 14.03.2014

ОДЕССА, 14 МАРТА 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Ведущий научный сотрудник Регионального филиала Национального института стратегических исследований в городе Одесса Алексей Волович считает, что надо способствовать тому, чтобы в Одессе было внутреннее понимание и согласие, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение А. Волович выразил сегодня, 14 марта, в рамках заседания круглого стола на тему: «О современной политической ситуации в Одесской области: повестка дня для новой власти».

«Сегодня самое главное задание у экспертов и интеллектуалов — способствовать диалогу между людьми. Ведь мы все понимаем, что в Одессе есть люди, которые настроены по-разному. Одни хотят в Россию, другие — в Европейский Союз, третьи — вообще имеют другие мнения и взгляды. Поэтому нам надо способствовать тому, чтобы люди не общались эмоциями. Надо способствовать тому, чтобы у нас была внутреннее понимание и согласие», — сказал он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
10:04 15.01.2026
09:53 15.01.2026
09:32 15.01.2026
09:26 15.01.2026
08:51 15.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.511