![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Наталья Королевская начала свою пресс-конференцию в ИА «Контекст-Причерноморье» с минуты молчания по погибшим в Донецке шахтерам
13:01 / 11.04.2014
ОДЕССА, 11 АПРЕЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Кандидат в Президенты Украины Наталья Королевская начала свою пресс-конференцию в ИА «Контекст-Причерноморье» с минуты молчания по погибшим в Донецке на шахте Скочинского горнякам, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». «Я предлагаю нашу пресс-конференцию начать с минуты молчания – несколько часов назад в Донецке погибло семеро шахтеров на шахте Скочинского. Для нас это действительно большая трагедия! Я сама родилась в шахтерской семье – у моего отца 20 лет подземного стажа и каждая авария в шахте – это как нож в сердце, потому что мы понимаем, насколько люди рискуют сегодня жизнью и как дорого дается стране черное золото. Я в ближайшее время поеду в Донецк, поеду в Луганск, чтобы, чем можем, поддержать людей, поддержать семьи погибших», — отметила Н. Королевская перед началом общения с журналистами. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
21:54 14.07.2026
20:01 14.07.2026
18:53 14.07.2026
18:03 14.07.2026
17:55 14.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |