ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




««Первый городской» в Болграде сам раздавал георгиевские ленточки, а потом снял сюжет о сепаратизме», — Палица
10:04 / 05.08.2014

ОДЕССА, 05 АВГУСТА 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Глава Одесской областной государственной администрации Игорь Палица заявил, что журналисты одесского телеканала «Первый городской» в Болграде с начала сами раздавали георгиевские ленточки, а потом снимали сюжет о сепаратистских настроениях местных жителей, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление И. Палица сделал вчера, 4 августа, в ходе пресс-конференции по событиям в Аркадии перед концертом Ани Лорак.

«Это неправильное поведение – журналисты «Первого городского» канала в Болграде сначала сами раздавали георгиевские ленточки и листовки агитационные, а потом снимали людей с этими ленточками и листовками и спрашивали: а где вы это взяли? а как вы будете себя вести, когда придут сюда представители России? Это меня возмущает! Этих вещей нельзя делать! Сегодня нельзя играть с сознанием общества. Мы находимся в очень сложной военной ситуации – на Востоке идет война, и мы должны людей приучать любить страну, а не раскачивать ситуацию.

Милиция в этой ситуации себя провела очень профессионально в Болграде и не дала взорвать ситуацию», — отметил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
09:32 15.01.2026
09:26 15.01.2026
08:51 15.01.2026
08:48 15.01.2026
17:42 14.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.425