ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Неделя моды Holiday Fashion Week завтра стартует в Одессе
11:46 / 25.06.2015

ОДЕССА, 25 ИЮНЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Традиционная неделя моды Holiday Fashion Week в девятый раз пройдет в «Садах Победы» в Одессе с 26 по 28 июня, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 25 июня, в оргкомитете фестиваля.

Как отметили организаторы, в течение трех дней гости и журналисты посетят 20 показов коллекций, 4 fashion-презентации, 5 модных вечеринок. В Одессу на площадку Holiday Fashion Week приедет социальный проект Ukraine inspired, который был представлен в марте на Украинской Неделе Моды. Все желающие смогут приобрести вещи из благотворительной коллекции – футболки, кейсы на телефоны и почтовые открытки.

В рамках модных показов, в частности, одесский дизайнер Лариса Лобанова представит коллекцию «Taste of Green», посвященную проблемам экологии и охраны окружающей среды.

Одним из самых ожидаемых событий Holiday Fashion Week станет финал XVI Всеукраинского конкурса молодых дизайнеров одежды «Погляд у майбутнє – общенациональный проект, который был основан в 2000 году.

Ведущими конкурса станут Анатолий Анатолич и Марина Леончук (ведущие «Сніданок з «1+1»).


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
11:25 01.01.2026
11:19 01.01.2026
10:33 01.01.2026
10:21 01.01.2026
10:00 01.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 4.569