![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Детеныши лам и волов родились в Одесском зоопарке
16:54 / 21.07.2015
ОДЕССА, 21 ИЮЛЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Одесском зоопарке очередное пополнение – счастливыми родителями стали ламы и украинские волы, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 21 июля, в Департаменте информации Одесского городского совета. Как сообщили в Департаменте, на прошлой неделе некоторые обитатели Одесского зоологического парка стали счастливыми родителями. Потомством обзавелись ламы. Малышка находится в общем вольере и с осторожностью знакомится с окружающим миром. Она обладает очень интересным окрасом. Новорожденного детеныша теперь можно увидеть и в вольере украинских волов. Малыш находится под постоянным присмотром заботливых родителей, которые не оставляют его ни на минуту. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
13:10 11.02.2026
12:58 11.02.2026
12:54 11.02.2026
12:22 11.02.2026
11:30 11.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.029 |