ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Открытие главной одесской елки состоится 19 декабря
16:37 / 16.12.2019
Общество

ОДЕССА, 16 ДЕКАБРЯ 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Открытие главной елки Одессы состоится 19 декабря — в День Святого Николая — в 16:00 на Думской площади.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в департаменте информации Одесского горсовета.

В преддверии Дня Святого Николая начались работы по монтажу главной новогодней ёлки Одессы, которая традиционно устанавливается на Думской площади. Её высота составит более 20-ти метров, ширина – 9 метров. Собирают новогодний символ из металлического каркаса и искусственной хвои. Украсят елку гирляндами и дюролайтом (прозрачном шнуром с расположенными внутри светодиодами), общая протяженность которых составляет около 4-х километров. Они будут светится тремя основными цветами: зеленым, синим и золотистым (тепло-белым).

Вместо традиционного городка животных, которые переедут в Стамбульский парк и сквер на 7-й ст. Большого Фонтана возле елки смонтируют сцену из новогодней сказки Э. Гофмана «Щелкунчик». Одесситы и гости города увидят Мышиного короля (мышь или крыса — символ наступающего года), его трон, балерину и самого Щелкунчика.

Городские елки уже установлены на Дерибасовской и возле новой мэрии по улице Косовской, а до 19 декабря будут установлены в каждом районе Одессы.

В ближайшие дни завершатся работы по украшению городских улиц разноцветными гирляндами и светодиодной новогодней подсветкой.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.553