ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Разведчик, волонтер и историк рассказали молодежи о сути Дня защитника Украины
17:02 / 15.10.2020
Общество

ОДЕССА, 15 ОКТЯБРЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Ко Дню защитника Украины командир отделения разведывательных БПЛА, начальник Южного межрегионального отдела УИНП и замкоординатора ОО «ВетерансХаб Одесса» провели в «Молодой гвардии» патриотическое мероприятие для молодёжи.

Об этом, как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», сообщается на Фейсбук-странице Южного межрегионального отдела Украинского института национальной памяти.

В сообщении УИНП:ЮГ сказано:

До Дня захисника України в УДЦ «Молода Гвардія» відбувся патріотичний вишкіл «Звитяга» та спортивно-патріотична гра «Ми — козацького роду нащадки»

Це спільний місцевий проєкт Південного міжрегіонального відділу Українського институту національної та УДЦ «Молода Гвардія».

11-13 жовтня 2020 року для охочих юнаків та дівчат таборів «Зоряний» та «Сонячний» організовано патріотичний вишкіл «Звитяга». Його провели начальник Південного міжрегіонального відділу УІНП Сергій Гуцалюк, заступник координатора ГО «ВетерансХаб Одеса» Оксана Харітонова (Oksana Kharitonova) та командир відділення безпілотних авіаційних комплексів розвідувального взводу 10 ОМПБ 59 ОМПБр позивний «ШЕРІФ».

Сергій Гуцалюк розповів старшокласникам про українську піхоту, про її роль у війні за Незалежність, як складової частини ЗСУ, про історичну пам'ять та її значення.

«Шеріф» розповідав про цікаві деталі розвідувальної справи, про те, як стати розвідником, про сучасні засоби розвідки і те, як вони працюють в умовах нинішньої війни.

Оксана Харітонова розповіла про волонтерство, медицину і зуміла передати дітям глибоку ідею того, що захист Батьківщини – свята спільна справа усіх її громадян.

Також 14 жовтня начальник Південного міжрегіонального відділу УІНП Сергій Гуцалюк взяв участь у нагородженні переможців спортивно-патріотичної гри «Ми — козацького роду нащадки».

«Вітаю вас із завершенням спортивно-патріотичної гри. Ми, українці справді є нащадками славних військових традицій: козацького війська, звитяг січових стрільців, воїнів Української повстанської армії, героїв сучасної війни за незалежність на Сході України. Вірю, що і серед вас сьогодні присутні майбутні захисники України, а також майбутні спортсмени, вчені, міністри чи президенти. Пам’ятайте, що ми маємо бути гідними нащадками свого роду!» — звернувся до учасників гри Сергій Гуцалюк.


Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
ВЛАДА, КАНДИДАТИ ТА ВИБОРЦІ МАЮТЬ ДОКЛАСТИ ВСІХ ЗУСИЛЬ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОГО ПРОВЕДЕННЯ ГОЛОСУВАННЯ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ
Пандемія коронавірусу втрутилася не тільки в економічні, а й політичні процеси по всьому світу. Зростаючі випадки захворювання весь рік ставлять під загрозу виборчі кампанії на різних рівнях і в різних країнах.

«Українське козацтво: традиції, історія, сучасність»: до Дня українського козацтва та дня захисника України
Роль українського козацтва у вітчизняній історії важко переоцінити. Тема козацтва справедливо посідає одне з перших місць за популярністю серед істориків та широкого загалу української громади.


Последние новости:
17:31 22.10.2020
17:06 22.10.2020
16:24 22.10.2020
15:48 22.10.2020
14:14 22.10.2020


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 1.052