![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На минувшей неделе в Одессе родилось 182 ребенка
18:11 / 29.06.2021
ОДЕССА, 29 ИЮНЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — На минувшей неделе в городских родильных домах Одессы появилось на свет 182 новорожденных, в числе которых есть и одна пара близнецов. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в департаменте информации Одесского горсовета. Численное преимущество на прошедшей неделе со счетом 108:81 одержали новорожденные мальчики. Лидером по количеству родов на минувшей неделе стал городской роддом №1, в котором появились на свет 88 малышей. 1 июля 2021 года после ежегодной плановой инфекции и косметического ремонта возобновит работу городской роддом №7. С 1 июля плановая дезинфекция и ремонтные работы будут проводиться в городском роддоме №5, работу родильного дома планируется возобновить с 19 июля. Остальные городские родильные дома Одессы работают в обычном режиме. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
10:47 06.03.2026
10:36 06.03.2026
10:17 06.03.2026
10:12 06.03.2026
10:08 06.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.701 |