ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Одеський електротранспорт проїхав традиційним різдвяним парадом
12:44 / 08.01.2022
Одеський електротранспорт проїхав традиційним різдвяним парадом

ОДЕСА, 08 СІЧНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одесі відбувся Різдвяний парад трамваїв.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у пресслужбі КП «Одесміськелектротранс».

Одесити та гості міста побачили традиційний парад трамваїв, до якого цього року вперше долучилися електробуси. В «ОМЕТ» заявляють, що захід викликав дуже серйозний інтерес серед містян, тож у вагонах було, як то кажуть, не проштовхнутися.

Колона вагонів з двох “Одісеїв” та одного “Одісей МАХ” стартувала з 11-ї станції Люстдорфської дороги та рушила в напрямку Старосінної площі. Вже на старті її очікували кілька сотень одеситів, серед яких було чимало дітей. Більшість з них долучилися до параду та сіли у вагони, де їх очікували музичні номери у виконанні церковних хорів та етно-колективу Jam Band. Лунали українські народні пісні, колядки, щедрівки, композиції одеського фольклору та запальні балканські мотиви. Дітям дарували солодощі.

У той же час з вулиці Паустовського рушили три електробуси, в яких теж співали та святкували найвеличніше християнське свято. “На Різдво, як відомо, здійснюються мрії, і дуже символічно, що сьогодні жителі селища Котовського та Лузанівки вперше побачили на своїх вулицях тролейбуси на автономному ході. Впевнений, що дуже скоро ми відкриємо новий електробусний маршрут у Суворовському районі”, – зауважив віцемер Дмитро Жеман.

О 19:00 трамвайна та електробусна колони поєдналися на Старосінній площі. Тут народні гуляння продовжилися: всі охочі змогли зігрітися гарячим чаєм з велетенського самовару та поласувати тістечками.


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние новости:
13:58 16.05.2022
13:05 16.05.2022
12:11 16.05.2022
11:43 16.05.2022
11:17 16.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.113