![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Завтра в Одесі вшанують пам’ять жертв Голокосту
14:00 / 26.01.2022
ОДЕСА, 26 СІЧНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Завтра в Одесі пройдуть заходи, присвячені Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту, який у світі відзначають 27 січня. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. Україна на державному рівні вшановує жертв Голокосту з 2012 року. З нагоди пам’ятної дати завтра, 27 січня, в Одесі відбудеться ритуал покладання квітів до пам’ятника жертвам Голокосту та в’язнів гетто у Прохоровському сквері. Початок заходу о 10:00. В закладах дошкільної, загальної середньої і позашкільної освіти та бібліотечних установах Одеси планується проведення науково-просвітницьких та інших тематичних заходів, присвячених пам’яті жертв Голокосту. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
17:38 22.06.2026
16:53 22.06.2026
16:45 22.06.2026
16:40 22.06.2026
15:59 22.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018 |