![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одещина відзначає День Єдності України (ВІДЕО)
14:44 / 16.02.2022
ОДЕСА, 16 ЛЮТОГО 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь в заходах з нагоди Дня Єдності України. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської ОДА. В повідомленні облдержадміністрації сказано: Сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України з нагоди Дня Єдності. «В цю мить Державний прапор України піднято на будинках і спорудах в усіх населених пунктах країни як символ патріотизму, єднання та незламності. І ми, громада Одещини, зібралися разом, щоб ще раз продемонструвати згуртованість та єдність. Знаково, що урочистості з нагоди Дня Єдності проходять напередодні 90-річчя утворення Одеської області, адже 27-го лютого Одещина відзначатиме ювілей. Тому сьогодні у нас особливе натхнення. Зрозуміло, що будь-які амбітні плани для розвитку і розбудови, як держави, так і регіону, зокрема такі потужні Програми Президента, як «Велике Будівництво» і «Велика термомодернізація», можуть бути реалізовані, коли панують спокій, злагода, політична згуртованість та мир. Переконаний, що такі важливі документи як «Стратегія національної безпеки», «Стратегія людського розвитку», Закон «Про національний спротив» і Указ «Про консолідацію суспільства» будуть тим законодавчим підґрунтям, яке має згуртувати народ України і дати нам можливість бути сильними та конкурентоспроможними» – сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.094 |