ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одеський будинок, в якому російська ракета вбила 8 людей, планують відновити до початку липня
16:29 / 14.06.2022

ОДЕСА, 14 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одесі відновлюють будинок, в якому внаслідок російського ракетного обстрілу загинуло 8 людей, в тому числі – тримісячна дівчинка.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

23 квітня 2022 року внаслідок ракетного обстрілу Одеси житловий будинок ЖК «Тірас» отримав серйозні пошкодження.

Через обстріл було пошкоджено дві секції будинку, системи водопостачання, водовідведення та енергозабезпечення, ліфтове обладнання, зруйновано понад 400 кв.м несучих конструкцій на чотирьох поверхах, 30 квартир одеситів знищено повністю, ще 62 отримали руйнування різного ступеня.

Також внаслідок обстрілу загинуло 8 цивільних осіб, іншим особам завдано тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості.

Вже 23 квітня спеціалістами міських служб та експертами Одеської державної академії будівництва та архітектури було виконано первинне обстеження конструкцій 3-ї та 4-ї секцій будівлі, визначено характер пошкоджень та надано рекомендації для проведення аварійно-рятувальних робіт підрозділами ДСНС.

24 квітня розпочато роботи з часткового видалення пошкоджених елементів конструкцій та залишків газоселікатних блоків із встановленням тимчасових підпірних стійок для стабілізації зруйнованих конструктивних елементів будівлі та запобігання їх подальшому руйнуванню.

24 травня після виконання всіх необхідних заходів щодо стабілізації будівлі було розпочато подальші демонтажні роботи зруйнованих та пошкоджених елементів будівлі з подальшим їх відновленням.

Станом на 11 червня повністю відновлено перекриття 3-го поверху, а також усі пошкоджені вертикальні елементи будівлі (діафрагми).

Виконуються роботи із встановлення опалубки для відновлення перекриття 4-го поверху. Найближчим часом планується виконати роботи з відновлення перекриттів 2-го та 5-го поверхів.

На наступному етапі робіт планується виконати монтаж та кладку зовнішніх конструкцій, що захищають, відновити системи опалення, електропостачання, водопостачання та водовідведення.

Усі будівельні роботи планується виконати на початок липня.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
21:51 09.08.2026
17:45 09.08.2026
15:52 09.08.2026
15:47 09.08.2026
15:26 09.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.020