ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Корпорація монстрів» продовжує збирати на міномети та дрони для Захисників України
14:19 / 20.12.2023

ОДЕСА, 20 ГРУДНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової.

У повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано:

Одна країна, маючи купу грошей, могла будувати дороги, мости, ремонтувати фасади та займатися благоустроєм своєї безкінечної теріторіі, але вона вирішила воювати і витрачає на мілітарку мільярди долларів.

А інша країна не хотіла війни але війна все ж таки прийшла. І для любої притомної людини здавалось би цілком логічним, що країна мусить витрачати кошти, яких в країні замало, на свій захист та мілітарку. Але країна будує дороги, мости, ремонтують фасади та займається благоустроєм.

Земна кулька приречена.

Як це взагалі то з людьми таке могло статися ?((

Ми збираємо на міномети. Ось тут. Дуже прошу приєднатися.

Водночас збираємо на дрони розвідники, наFPV, на старлінки та зарядні станції та на тактичну медицину. Бо без всього того нам кришка

В нас все красиво але все безнадійніше і це дуже страшно.

В них все страшно, але їм все пох і вони лізуть вперед. Залишаючи після себе руїни. Але вони живуть все життя в цих руїнах і то для них норма.

Ми ще можемо поборотися. Але для того мають включитися всі. Допомагайте війську, своїм волонтерам, великим фондам, маленьким фондам — як завгодно але допомогайте. Ситуація на фронті дуже тяжка. Вони без підтримки не вистоять. Країна в якої є багато грошей на війну і купа людей без мозоку все ближче..

Доброго ранку, країно.

https://send.monobank.ua/jar/7Eyzu11b21

PayPal в $ serzheniuk.vladyslav@gmail.com

Приват 4246001003297797

УВАГА!! Якщо ви донатите з інших банків на приват треба вводити реквізити. Обмеження від ПБ на перкази під час війни. На жаль.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ»

код 41569293,

IBAN UA943052990000026007044917519 ,

в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
18:33 16.06.2026
17:52 16.06.2026
17:34 16.06.2026
16:38 16.06.2026
15:40 16.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013