![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«7 кілометр» привітав зі святами своїх підшефних з медцентру для ВІЛ-інфікованих дітей
14:30 / 28.12.2023
ОДЕСА, 28 ГРУДНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Адміністрація Промтоварного ринку «7 кілометр» привітала зі святами підопічних Одеського обласного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр». У повідомленні підприємства сказано: Адміністрація ринку привітала зі святами своїх підопічних Напередодні різдвяних та новорічних свят адміністрація ринку «7 кілометр» привітала своїх підшефних – підопічних Одеського обласного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді, з яким ринок товаришує вже 9 років. Зараз на обліку в Центрі перебуває понад 200 дітей, і як зазначають його співробітники, з початком війни кількість підопічних зросла, бо Одеській регіон прийняв багато нових сімей, що ховаються в нас від війни. «7 кілометр» вітає з наступаючими святами та бажає дітям та дорослим миру, міцного здоров'я та щасливої долі! Нехай новий рік буде для вас початком нових досягнень, дружби та незабутніх митей! |
Пошук:
![]() Департамент інформації Одеської міськради
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.
![]() Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».
Останні новини:
15:48 29.08.2026
15:30 29.08.2026
13:20 29.08.2026
12:02 29.08.2026
10:53 29.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |