![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Корпорація монстрів» дякує за допомогу допомоги пораненим і оголосила новий збір на дрони-камікадзе для знищення окупантів
13:01 / 22.03.2024
ОДЕСА, 22 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової. У повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано: Щиро дякую всім, хто приносить все для творчості поранених. Дякую моїй рідній школі #121 та Надія Ужевська яка кинула там кліч і діти зібрали стільки, що треба завтра з ранку на машині їхати забирати. Першу частину вже відправили позавчора і сьогодні вже отримали перший привіт від хлопців! Жахлива ніч для всій країни. Але ми обов’язково вистоємо. як би не було тяжко. І світ колись буде таким, як на картині бійця. Ну і щоб допис був ще більш корисним В нас зовсім закінчилися фпв. Ось зовсім. А запитів зараз якнайменш на 100 шт. Це 1,5 млн. Давайте по можливості хоч трохи назбираємо. PayPal в $ serzheniuk.vladyslav@gmail.com https://send.monobank.ua/jar/7Eyzu11b21 Приват 4246001003297797 (Якщо з іншого банку обов’язково реквізити вводити. Інакше приват відхиляється. Реквізити в коментарях) Одеса. На день ближче до перемоги |
Пошук:
![]() Департамент інформації Одеської міськради
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.
![]() Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».
Останні новини:
14:26 22.08.2026
13:21 22.08.2026
13:14 22.08.2026
13:07 22.08.2026
12:57 22.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |