ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
«Корпорація монстрів» розповіла подробиці пошкодження росіянами одеського Палацу спорту та оголосила новий збір для бійців ЗСУ
12:28 / 27.03.2024

ОДЕСА, 27 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової.

У повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано:

Палац спорту майже півтора року тому ожив.

зробили ремонт, коли херсоньска школа хокею переїхала до Одеси, зробили роздягальні, вбиральні; відкрили каток- кожного дня лунала музика, діти приходили на тренування з сьомої ранку до пізнього вечора. Прибрали теріторію, відкрили каток на вулиці — багато місцян приїздила кожного вечора туди, щоб у дітей все ж таки хоч якось життя тривало.

Спочатку бул перший вибух, а потім побіжали діти..

це так страшно, коли діти біжать і кричать- розповідають моі дівчата які як раз прибирали приміщення коли все це сталося.

на другому поверсі ідуть тренування гімнастики, карате. На першому займаються хокеісти та дівчата фігуристки. Є в приміщенні палацу спорту ще й дві точки видачи гуманітарної допомоги літнім людям та впо.

Коли я ще там працювала, я кожного дня ходила дивитися як танцюють діти на арені. Це давало Відчуття, що Життя триває.

Але ракета прилетіла десь поруч.

і все зупинилось. Вони саме так намагаються зупинити наше життя. кожного дня. Залякати, вбити впевненість, що завтрашній день все ж таки буде. Вони прикриваючись якимось там цілями (чи є хоч би якась закона ціль бити по городам сусідньою країни??!) приносять біль і горе скрізь- сотні одеситів залишилися вночі без окон та дверей під час страшного шторму. Діти припинили тренування.

А в ворожих пабліках знов пишуть про успішні операції по знищенню тисяч бойовиків посеред Одеси.

І ось ти сидиш, дивишся на розбиті вікна, на спортивний інвентар, на каток засипаний уламками та склом і по якому гуляє вітер і думаєш — як же так?? Як сталося, що ціла країна почала підтримувати методичне знищення людей та ще й так потворно брехати???

А ще зупинилась допомога літнім людям та дітям. Саме той відділ залишився в палаці спорту, коли ми звідти поїхали півроку тому.

Цей відділ складається з двох дівчат, які вже два роки тягнуть цей напрямок Оксана Вайнбранд та Natalya Ivanenko ( до речі Наташа переїхала в Одесу з Луганська в 14 році, прийшла на наш склад отримати допомогу і .. так і залишилася вже на роки)

Наші підопічні- Літні люди з пенсією 2,5 тис грн. Родини, які доглядають тяжких хворих чи паліативних паціентів. Родини, які втратили кормільця (але не отримали виплат ще) та матусі, які доглядають хворих дітей.

В лютому дівчата видали допомоги на 827 тис грн!

486 родин отримали продуктові набори, 131 матуся отримала дитячи великі набори, 82 літніх людини отримали памерси і набори гігієни а також було видано 27 кисневих концентраторів для таких паціентів, які проходять лікування чи отримують паліативний догляд дома.

дякую всім, хто підтримує цей напрямок і звісно дякую хлопцям та дівчатам с ЗСУ що вони дають нам можливість жити та підтримувати тих, кому і до війни було тяжко вирішувати свої проблеми, а зараз вони могли б залишитися на одинці посеред війни але ви поруч.

Ну і звісно збір. Бо запитів та витрат кожного дня все більше. А якщо не встоїмо, то що буде з такими як ці літні та хворі? Їм біжати нема куди..

https://send.monobank.ua/jar/7Eyzu11b21

Потрібно не менше 2,5 млн зібрати зараз, щоб закрити термінові запити.

Дякую Oleg Kostyuk за надане моїм дівчатам приміщення. Один дзвінок і вже через півгодини в них вже є криша над головою, поки ми шукаємо нове приміщення.

На фото декілька наших підопічних. В нас таки сотні

Дякуючи всім вам ми їх не залишаємо

Щиро дякую всім, хто обривав телефон та приватні з питаннями чи потрібна допомга.

З нами все Ок, але це дуже важливо відчувати що про тебе хвилюються та піклуються також.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

«Палітра рідного міста»: виставка картин Володимира Василенка в ОННБ
3 квітня 2024 року в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки картин художника, члена НСХУ Володимира Василенка «Палітра рідного міста». Володимир Сергійович – учасник багатьох всеукраїнських та регіональних виставок. Роботи митця знаходяться в приватних колекціях України та зарубіжжя.

Останні новини:
17:04 12.04.2024
16:32 12.04.2024
15:51 12.04.2024
14:08 12.04.2024
13:09 12.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.871