![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
«Корпорація монстрів» збирає на нову партію старлінків для Захисників України
![]() 14:37 / 08.06.2024
ОДЕСА, 08 ЧЕРВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової. У повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано: Світлину з листування я прибрала. Там все в крові, людей не вистачає, але вони стоять. Стоять через надзусилля та дуже велику ціну- ціну життя. Таких дописів як цей, мій допис, в стрічці сотні. В ваших, я впевнена, також.. Бо якщо ви ще від мене не відписалися, ви саме ті люди, які намагаються ще щось виправити. 90 відсотків донатів фонду за останній рік — маленькі перекази. Але це дає можливість допомагати на мільони грн. І це не про мільони в сеснсі «які ми круті» це про мільони, які дорівнюють «тисячі врятованних життів» чи «ми все ще стоімо та тримаємо Україну». І пам’ятайте що 1-5 грн такод змінюють ситуацію. Не соромтеся робити маленькі донати. Вони потрібні! Кожна грн, яку ви донатите зараз волонтерам, фондам, військовим це саме про це- про можливість встояти ще трохи, прожити ще один день, не віддати ще декілька метрів України. Кожен з нас має робити більше- більше донатити, відмовити собі ще в чомусь, більше заощаджувати світла і не скаржитися на «погані умови», більше працювати, більше писати про Україну для западу чи більше боротися тут, в середині країни, перевіряти інформацію, не вестися на викиди, плести сітки, лити свічки- на решті решт встати на годину раніше Все це так просто по зрівнянню з тим, через що проходять ті, хто нас захищає. Вони живуть в пеклі. Живуть.. хтось третій рік, хтось десятий. Пам’ятайте про це будь ласка Ось тут знов дуже потрібна допмога. Вчора відправили 9 старлінків на 35 бригаду. Запитів маємо вже більше ніж на 50 терміналів( Моя співробітниця вчора розплакалася коли стала випадковим свідком моєї відмови військовому, який дзвонив за допомогою. І на відмову спокійно але дуже сумно відповів Да, я все розумію. Але я мав спробувати… https://send.monobank.ua/jar/7Db8zcXqZH карта Приват 4246001003297797 Для переказів з інших банків треба ввести реквізити : БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ» код 41569293, IBAN UA543052990000026000004918005 , в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299 Добрий ранок, місто. За годину, на яку я раніше прийшла на роботу я зібрала 21 аптчеку. Тобто на 21 хлопця більше отримають можливість при поранені вижити. Мені вдається саме так це працює. Бажаєшь змін? Починай с себе |
Пошук:
![]() ![]() ![]() Сергій Токарєв
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
![]() ![]() ![]() 23 березня о 18.00 у філармонії на великому концерті Арсена Мірзояна в Одесі всіх чекатимуть виняткові і найсильніші емоції.
![]() Останні новини:
11:58 22.03.2025
![]() 11:56 22.03.2025
![]() 11:53 22.03.2025
![]() 11:50 22.03.2025
![]() 11:48 22.03.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.158 |