ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



На минулому тижні в Одесі народилось 147 малюків
17:58 / 30.09.2024

ОДЕСА, 30 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — На минулому тижні в міських пологових будинках Одеси з'явилось на світ 147 дітей, серед яких є аж 4 двійні.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

В повідомленні міськради сказано:

За останній тиждень у міських медзакладах Одеси народилися 147 маленьких українців, що на 14 дітей більше, ніж попереднього тижня. Минулий тиждень виявився багатим на народження двійнят — населення Одеси за тиждень поповнили чотири пари близнюків.

Мінімальну кількісну перевагу останнього тижня отримали новонароджені хлопчики — на світ з'явилися 74 маленьких одесити та 73 юні одеситки.

На першому місці за кількістю прийнятих пологів за тиждень серед медзакладів міста знаходиться Центр перинатальної допомоги міської клінічної лікарні №10 (пологовий будинок №7), де побачили світ 47 немовлят.

Життя триває!


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
11:23 15.02.2026
11:17 15.02.2026
11:01 15.02.2026
10:51 15.02.2026
09:43 15.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.769