ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Корпорація монстрів» оголосила новий збір для морпіхів – Захисників України
12:05 / 24.01.2025
Суспільство

ОДЕСА, 24 СІЧНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової.

У повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано:

Доброго ранку.

Вчора майже не схопив гіпертонічний криз через людей які коментують розстріл полонених я впала в повну апатію и вірішила взяти паузу та поїхати у ліс. Хоча б на декілка днів.

Але замість того, я зібралась з силами та поїхала нарешті до невролога, де отримала купу пігулок і пораду змінити життя, почати лікуватися та думати про себе.

«Звісно я буду думати про себе» Вирішила я, і зранку зрозуміла вчергове, що ніщо так не допомогає мені повернутися до сталого психологічного стану як

черговий закритий збір)

Тому збір.

Є в нас хлопці, яким ми з вами допомагаємо вже 3 роки. Це ефективний підрозділ морської піхоти, який на превеликий жаль як кажуть військові дуже сильно размотало на минулому тижні.

Іде відновлення. Але і часу на відновлення майже не має тому вони продовжують битися в дуже обмеженому складі.

Терміново треба забеспечити їх обладнанням.

З гарних новин частину списку закрила держава. Але це не виправляє ситуації все одно.

Треба пʼять комплектів : щогла, ноут, планшет, монітор, дрон мавік, зарядна станція, наземна станція, ретранслятор. Один комплект як приблизно 250 тис грн.

Не впевнена що ми зможемо зібрати наприкинці січа 1,2 млн но якщо вийде

зібрати хоча б на два комплекта, вже буде свято. Да хоч на один вже справа.

бо інакше виходити їм нема з чим. А коли пілотам немає з чим виходити ви знаєте що

Далі..(

Дуже прошу долучитися

https://send.monobank.ua/jar/7Eyzu11b21

Основний рахунок карта Приват 4246001003297797

Для переказів з інших банків треба ввести реквізити : БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ» код 41569293, IBAN UA543052990000026000004918005 , в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299

PayPal

oleksandra.podhorna@gmail.com

Не знаю яке вже фото додавати до допису, тому ось квіти. Від військового, який вже три роки боронить нас з вами залишив родину, повністю втратив минуле життя і який як би тяжко не було не здається і ще й підтримує наш психологічний стан та нагадує періодично що ми дівчата)

Внесу в допис

Шукаємо бу кава машинку а краще дві) для віськових звісно. Не капусли- бо дорого. Якщо в когось стоїть без діла заберемо залюбки


Пошук:
розширений

Департамент інформації Одеської міськради
В Одесі продовжують фіксувати випадки вандалізму в міських зелених зонах
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.

Одеський Український театр запрошує на поетично-музичний перформанс до Дня Незалежності
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».

Останні новини:
14:26 22.08.2026
13:21 22.08.2026
13:14 22.08.2026
13:07 22.08.2026
12:57 22.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013