ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одещина вшановує українських добровольців
11:32 / 14.03.2025
Суспільство

ОДЕСА, 14 БЕРЕЗНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Керівники Одеси та області взяли участь у заходах, присвячених Дню українського добровольця.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської ОДА та в департаменті інформації Одеської міськради.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

Вони першими стали на захист України!

Люди мирних професій, які в одну мить змінили своє життя, – наші героїчні добровольці. Вони без вагань стали на захист країни, обравши шлях боротьби за свободу.

Сьогодні ми дякуємо кожному, хто був і залишається у строю. Саме завдяки вам Україна живе, бореться й перемагає!

Горді, що наша земля багата справжніми Героями!

Слава добровольцям! Слава Україні!

***

А в повідомленні Одеської міськради говориться:

14 березня в Україні вшановують добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу добровільно узяли до рук зброю, щоб захистити країну.

Ця дата обрана не випадково. Саме 14 березня 2014 року з Майдану на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправилися перші добровольці, де почали підготовку до участі в боротьбі за територіальну цілісність України.

Нині наша держава переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність. І, як завжди у найважчі часи нашої історії, на захист своєї Батьківщини за покликом серця стають відважні воїни доброї волі — символ звитяги, самопожертви та героїзму.

З нагоди Дня українського добровольця в Одесі відбулося покладання квітів до Меморіалу борцям за Україну у сквері Слави і Волі.

У закладах освіти та бібліотечних установах впродовж березня проведуть культурно-мистецькі, науково-просвітницькі та інші заходи відповідної тематики.

* * * * *

Рішення про відзначення Дня українського добровольця було прийнято Постановою № 1822 Верховної Ради України 17 січня 2017 року з метою зміцнення патріотичного духу в суспільстві, підвищення суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал о стипендии на магистратуру в SET University
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.

Міжнародний кінофестиваль «Чілдрен Кінофест» стартує 12 червня в Одесі
З 12 по 21 червня 2026 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест».

Останні новини:
17:56 12.05.2026
17:01 12.05.2026
16:17 12.05.2026
16:16 12.05.2026
16:12 12.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015