![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Одещина вшановує пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи
![]() 14:54 / 26.04.2025
ОДЕСА, 26 КВІТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Керівники Одеси та області взяли участь у заходах, присвячених памʼяті загиблих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської ОДА та в департаменті інформації Одеської міськради. У повідомленні облвійськадміністрації сказано: Сьогодні, з метою вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, відбулося покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобиля. Аварія на Чорнобильській АЕС стала трагедією, що змінила долі мільйонів людей. Відвага ліквідаторів, їхня самопожертва і мужність назавжди залишаться у серцях українців, як символ безмежної любові до життя та рідної землі. Світла пам'ять усім, хто ціною власного здоров’я й життя захистив майбутні покоління. *** А в повідомленні Одеської міськради говориться: 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ століття – аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Трагедія Чорнобиля стала чорною плямою на нашій блакитній планеті. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити й гіркі плоди. З нагоди 39-их роковин Чорнобильської катастрофи, з метою вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Одесі відбулося покладання квітів до пам’ятника одеситам-чорнобильцям. У заході взяли участь родини ліквідаторів, представники влади та громадськості міста. У храмах Одеси цього дня відслужили молебні за померлими та загиблими учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Вічна пам'ять тим, хто боровся і поклав життя, ліквідовуючи наслідки цієї жахливої аварії. |
Пошук:
![]() ![]() Руслан Весел
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.
![]() ![]() ![]() 21 травня 2025 року о 12:00 в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться захід «Діалог поколінь: зустріч пам'яті Івана та Юрія Лип».
Подію присвячено вшануванню пам'яті та осмисленню інтелектуальної і духовної спадщини видатних діячів українського національного руху – батька і сина Івана Львовича Липи та Юрія Івановича Липи. Захід приурочено до знакових ювілейних дат цього року: 160 років від дня народження Івана Липи та 125 років від дня народження Юрія Липи.
![]() Останні новини:
16:24 15.05.2025
![]() 15:50 15.05.2025
![]() 15:08 15.05.2025
![]() 14:53 15.05.2025
![]() 13:52 15.05.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.692 |