ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Корпорація монстрів» оголосила збір на обладнання для протидії російським БПЛА
12:21 / 22.07.2025
Суспільство

ОДЕСА, 22 ЛИПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової.

У повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано:

Ось дивлюсь я, як наше населення за день збирає десятки млн грн на протидію шахедам і це звісно добре, бо це дає нам можливість в першу чергу захищати стратегічні обʼєкти.

Але я тут провела маленьке соцдослідження і виявилось, що більшість в таких зборах думає в першу чергу по свій особистий захист — не про стратегію.

Це напевно природньо думати про себе і я сподіваюсь мене вибачать всі, хто це читає але я хочу нагадати, що якщо не буде тих, хто стоїть зараз по всій лінії фронту то і вся ця протидія шахедам нам зовсім не допоможе.

Виключно військові, які стоять між нами в ворогом стримують цю страшну навалу.

І вони знаходяться під атакою дронів (всіх модифікацій) не декілька годин як ми з вами а круглодобово!

І коли військові не можуть тижнями зібрати умовні 15 -200 тис грн на протидію дронам щоб захистити себе і своїх побратимів це дуже сумно..

Треба в першу чергу думати про тих, хто стоїть на ЛБЗ. Кожен день.

Кожен день їх стає все менше і менше.

В бажаючих встати на їх місто також все менше і менше.

Допомагайте будь ласка зборам військових

Включайтеся будь ласка в наш збір також

На детектори дронів ось тут. Сьогодні треба зібрати 280 тис грн. Це нам допоможе закрити питання захисту 20 екіпажів (а це 4/6 людей)

Зберемо більше зможемо дати хочаб частковий захист ще білший кількості людей.

https://send.monobank.ua/jar/7Eyzu11b21

Основний рахунок карта Приват 4246001003297797

Для переказів з інших банків треба ввести реквізити : БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ» код 41569293, IBAN UA543052990000026000004918005 , в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299

PayPal

oleksandra.podhorna@gmail.com

Доброго ранку, місто.

Допомагайте будь ласка силам оборони

Вони наша єдина надія


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
18:49 27.03.2026
18:47 27.03.2026
16:42 27.03.2026
16:38 27.03.2026
15:28 27.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.365