ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Одещина стала центром реабілітації та підтримки захисників
14:31 / 22.09.2025
Одещина стала центром реабілітації та підтримки захисників

ОДЕСА 22 ВЕРЕСНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – На Одещині завершились масштабні Всеукраїнські змагання для ветеранів «На хвилі».

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться в телеграм-каналі керівника Одеської ОВА.

У повідомленні голови облвійськадміністрації сказано:

Протягом трьох днів, з 19 по 21 вересня, Одеса стала центром спортивного духу та реабілітації, приймаючи перші Всеукраїнські спортивні змагання для ветеранів війни «На хвилі».

Захід об'єднав понад 100 ветеранів та ветеранок з усієї країни. На інклюзивному пляжі та в Одеському державному університеті внутрішніх справ точилася запекла боротьба у чотирьох адаптивних видах спорту.

Вітаємо переможців та всіх учасників змагань! Ваша сила духу, мужність та відданість є прикладом для всієї України. Ви вкотре довели, що для українських ветеранів немає нічого неможливого.

Одещина пишається тим, що стала майданчиком для такого важливого заходу і висловлює подяку всім організаторам та партнерам за їхній внесок у реабілітацію наших захисників і захисниць.

Захід організований ГО «Вільні воїни» за підтримки Одеської обласної державної (військової) адміністрації, Міністерства у справах ветеранів України, ГО «Повернись Живим!», ГО «Одеська обласна федерація ветеранської підтримки та адаптивного спорту», БФ «Безмежні можливості».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
15:49 25.12.2025
11:10 25.12.2025
10:59 25.12.2025
10:26 25.12.2025
10:22 25.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.667