ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДБР: на Одещині судитимуть командира військової частини, якому бійці робили ремонт у квартирі
15:13 / 07.11.2025
ДБР: на Одещині судитимуть командира військової частини, якому бійці робили ремонт у квартирі

ОДЕСА, 07 ЛИСТОПАДА 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одеській області за матеріалами ДБР судитимуть командира військової частини, якому бійці робили ремонт у квартирі.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Державного бюро розслідувань.

В повідомленні відомства сказано:

На Одещині за матеріалами ДБР судитимуть командира військової частини, якому бійці робили ремонт у квартирі

Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно командира однієї з військових частин на Одещині. Він залучив чотирьох підлеглих до ремонту у власній квартирі, бійці нібито добровільно допомагали керівнику у «вільний час» під час оголошення повітряних тривог.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

На початку 2025 року посадовець направив чотирьох військовослужбовців ремонтувати власну квартиру в місті Подільськ, формально оформлену на тещу. Протягом січня – березня бійці, замість виконання бойових завдань, займалися ремонтом у помешканні керівника: клали плитку, шпаклювали стіни, встановлювали сантехніку тощо.

Попри відсутність на службі, солдати отримували бойові виплати. Тільки матеріальні збитки державі становлять майже мільйон гривень, не враховуючи безпекової складової.

У квітні 2025 року працівники ДБР затримали фігуранта безпосередньо у квартирі під час перевірки виконаних робіт.

Натомість визнавати провину та відшкодовувати збитки державі командир відмовлявся. Нібито бійці ремонтували його житло добровільно під час повітряних тривог.

Для забезпечення відшкодування завданих державі збитків буде заявлено цивільний позов.

Наразі полковник обвинувачується у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).

Санкція статті передбачає до 6 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснювала Одеська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал о стипендии на магистратуру в SET University
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.

Міжнародний кінофестиваль «Чілдрен Кінофест» стартує 12 червня в Одесі
З 12 по 21 червня 2026 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест».

Останні новини:
17:56 12.05.2026
17:01 12.05.2026
16:17 12.05.2026
16:16 12.05.2026
16:12 12.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015