ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Директор підприємства відповідатиме в суді за ухилення від сплати понад 4,6 млн грн податків
16:04 / 12.11.2025
Директор підприємства відповідатиме в суді за ухилення від сплати понад 4,6 млн грн податків

ОДЕСА, 12 ЛИСТОПАДА 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо директора приватного підприємства за ухилення від сплати 4,6 млн грн податків.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

В повідомленні прокуратури сказано:

Одеська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства, якого обвинувачують в умисному ухиленні від сплати податків (ч. 1 ст. 212 КК України).

Слідством встановлено, що керівник компанії, яка займається торгівлею паливом, упродовж липня–серпня 2025 року приховав від податкових органів частину доходів підприємства.

Керівник фірми реалізовував пальне іншим компаніям та населенню, однак не задекларував отримані кошти та не відобразив операції в податковій звітності.

Унаслідок цього до державного бюджету не надійшло понад 4,6 млн грн ПДВ.

Під час слідства чоловік визнав свою провину. Збитки добровільно компенсовані державі у повному обсязі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали детективи ТУ Бюро економічної безпеки в Одеській області.

Примітка: за ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Пошук:
розширений

Департамент інформації Одеської міськради
В Одесі продовжують фіксувати випадки вандалізму в міських зелених зонах
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.

Одеський Український театр запрошує на поетично-музичний перформанс до Дня Незалежності
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».

Останні новини:
13:07 22.08.2026
12:57 22.08.2026
12:52 22.08.2026
12:42 22.08.2026
12:32 22.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015