![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На Одещині обговорили посилення безпеки та розвиток портів
15:41 / 27.11.2025
ОДЕСА, 27 ЛИСТОПАДА 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Під головуванням заступника начальника Одеської ОВА Олексія Химченка відбулася нарада з керівниками портових компаній, під час якої визначили ключові пріоритети для зміцнення безпеки, відновлення інфраструктури та підвищення конкурентоспроможності портів регіону. ОДА також представила концепцію створення «Центру Безпеки Портів» — гуманітарного хабу для координації дій у кризових ситуаціях та взаємодії з міжнародними партнерами. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської ОДА. У повідомленні облвійськадміністрації сказано: Під головуванням заступника начальника Одеської ОВА Олексія Химченка відбулася робоча нарада з керівниками портових компаній. Одеська область продовжує демонструвати стійкість у розвитку морегосподарського комплексу, який забезпечує понад 50 тисяч робочих місць, сплачує значні податки та інвестує у розвиток портової інфраструктури. В ході зустрічі обговорено ключові питання діяльності портів: 🔹посилення захисту працівників та інфраструктури; 🔹підвищення обороноздатності берегових об’єктів і акваторій; 🔹відновлення пошкоджених об’єктів; 🔹страхування та бронювання працівників; 🔹вдосконалення тарифної політики для підвищення конкурентоспроможності портів. Також обласна державна адміністрація у співпраці зі Stella Maris Ukraine презентувала концепт створення «Центру Безпеки Портів» — гуманітарного центру для координації дій у кризових ситуаціях та взаємодії з міжнародними партнерами. Учасники зустрічі підтвердили готовність до подальшої співпраці задля стабільного функціонування портової галузі Одещини. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:41 04.03.2026
17:36 04.03.2026
17:30 04.03.2026
17:11 04.03.2026
16:25 04.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.528 |