ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Олег Кіпер: ворожий дрон влучив у багатоповерхівку, постраждав 50-річний чоловік
08:47 / 31.03.2026
Олег Кіпер: ворожий дрон влучив у багатоповерхівку, постраждав 50-річний чоловік

ОДЕСА 31 БЕРЕЗНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Сьогодні зранку під час ворожої атаки ударний безпілотник влучив у балкон квартири на третьому поверсі багатоквартирного будинку в Одесі. Внаслідок удару пошкоджено фасад, вибито вікна, зруйновано балкони з другого по четвертий поверхи та виникла пожежа, яку оперативно ліквідували рятувальники. Постраждав 50-річний чоловік.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться в телеграм-каналі керівника Одеської ОВА.

У повідомленні голови облвійськадміністрації сказано:

У вівторок зранку під час ворожої атаки ударний БпЛА влучив в балкон квартири на третьому поверсі багатоквартирного будинку в Одесі.

Внаслідок удару пошкоджено фасад, вибито скління та зруйновано балкони з другого по четвертий поверхи. Виникла пожежа. Її оперативно ліквідували рятувальники.

Постраждав 50-річний чоловік — у нього різана рана передпліччя. Йому надається уся необхідна медична допомога.

На місці працюють екстрені та комунальні служби.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
17:37 20.04.2026
17:23 20.04.2026
16:35 20.04.2026
15:05 20.04.2026
14:22 20.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.213