ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Корпорація монстрів» продовжує збори на турнікети для Захисників України
15:17 / 01.07.2026
«Корпорація монстрів» продовжує збори на турнікети для Захисників України

ОДЕСА, 01 ЛИПНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової.

У повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано:

Кінець місяця, грошей нема, все зрозуміло але спроби робити не припиняю.

Не зважаючи на те, що за місяць останній ми видали більше 5 тис турнікетів завдяки нашим партнерам Банк Південний Dmytro Sonkin та фонд Hope for Ukraine e.V. Dresden

Та особисто Dmitry Protserov завдяки яким було придбана така кількість турнікетів за місяць. Це, до речі, наш рекорд за місяць і тільки вдумайтеся скільки це врятованих життів потенціально) ще 500 штук купили завдяки вам за останній тиждень.

В нас знов на складі … нуль турнікетів.

І начебто великих запитів не маємо — держава плюс мінус великі закриває. Але норма досі 2 турнікета хоча це вже враховуючи умови війни давно застаріла історія. Плюс досі зʼявляється у хлопців в аптечках турнікети китайське лайно які треба замінувати. Тому обсяги необхідних турнікетів все одно тільки зростають

А ще ми знов збираємо на вкрай необхідне обладнання для наших пілотів. Тому долучайтеся будь ласка і на цей збір. Бо турнікети це про порятунок а пілоти про наближення перемоги >)

Ось тут будь ласка дуже дуже треба

Доброго ранку, кохане місто

Одеса

На день ближче до перемоги

Відпустка проходить по плану — з ранку до ночі військовий працює на потреби фонду ( копає, прибирає, розвантажує та ремонтує те, до чого в нас руки ніколи не доходять) а потім «відпочиває» з купою оцих крокодилів на голові. директорка також у відпустці )) виконує свої обовʼязки.

Дякую всім, хто допомогає

Низький уклін силам оборони

Банка в коментарях

Коментарі підтримки вкрай необхідні


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
12:14 26.07.2026
11:24 26.07.2026
10:49 26.07.2026
10:43 26.07.2026
10:40 26.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018