ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




2 золотые медали завоевали одесские борцы на турнире памяти Михаила Токаря
15:00 / 26.11.2007

ОДЕССА, 26 НОЯБРЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – 2 золотые, 2 серебряные и 2 бронзовые медали завоевали одесситы на Девятом международном турнире по греко-римской борьбе, посвященном памяти первого президента Закарпатской областной федерации греко-римской борьбы Михаила Токаря, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 26 ноября, сообщил агентству старший тренер Одесской области по греко-римской борьбе, заслуженный тренер Украины Вячеслав Рудой.

По информации В. Рудого, турнир проходил 23-25 ноября в г. Мукачево. В нем приняли участие более 400 спортсменов в составе 20 команд из 8 стран: Венгрии, Румынии, Болгарии, России, Белоруссии, Молдовы, Приднестровья, Украины.

Первое место в престижной весовой категории до 100 кг среди юниоров занял наш земляк — студент 1 курса Одесского национального морского университета Алексей Рудой, который оставил позади чемпионов Украины, Венгрии, Молдовы, а также призера чемпионата России этого года.

Также на высшую ступеньку пьедестала поднялся одессит, учащийся 1-го интерната, мастер спорта Александр Луценко (66 кг).

Второе место в категории до 59 кг среди юниоров занял Константин Стас, в категории 85 кг среди юниоров — Денис Белянский.

Среди кадетов в категории до 47 кг 3 место занял Михаил Рудой, в категории до 42 кг — Виктор Собченко.

Команду подготовили тренер высшей категории Игорь Моисеев и заслуженный тренер Украины Вячеслав Рудой.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
14:34 13.01.2026
14:29 13.01.2026
13:39 13.01.2026
11:36 13.01.2026
11:33 13.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.625