ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Команда КДЮСШ-6 заняла первое место на открытом кубке Одессы по триатлону среди детей
11:13 / 25.10.2011

ОДЕССА, 25 ОКТЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Команда КДЮСШ-6 заняла первое место на открытом кубке Одессы по триатлону (дуатлону) среди детей, который прошел 23 октября на Куликовом поле, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 25 октября, в Управлении информации Одесского городского совета.

По информации Управления, на финише эстафеты первой была команда КДЮСШ-6, второй — СШ №60, третье место заняла команда фитнес-клуба «Многоборец».

В командных соревнованиях победу праздновала общеобразовательная школа №60, второе место у КДЮСШ-6, третье место — у фитнес-клуба «Спортлайф».

В перерыве детских соревнований была проведена показательная гонка с выбыванием среди профессиональных спортсменов Южной велосипедной Лиги.

Все победители и призеры детских соревнований в пяти возрастных группах получили медали, грамоты, призы, а в командных соревнованиях и эстафете — кубки.

Специальные призы предоставил благотворительный фонд «Пчелка».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:42 14.01.2026
16:54 14.01.2026
16:07 14.01.2026
15:40 14.01.2026
15:09 14.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.303