ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Чемпионат Украины по спортивному боулингу пройдет в Одессе 14-16 июня
17:48 / 20.05.2013

ОДЕССА, 20 МАЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — С 14 по 16 июня в Одессе пройдет ХIII Чемпионат Украины по спортивному боулингу, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 20 мая, организаторы чемпионата.

По информации организаторов, 14, 15 и 16 июня в Одессе пройдет ХIII Чемпионат Украины по спортивному боулингу. Турнир в Одессе проводится уже второй раз. В 2013 году на турнир приедут спортсмены более чем из 30 городов Украины. За звание чемпиона будут бороться сильнейшие спортсмены страны — призеры Кубка мира QubicaAMF по боулингу (самого престижного мирового чемпионата), призеры Европы и чемпионы Украины.

В рамках чемпионата 13 июня пройдет Гранд финал Сеньор-Лиги.

«Несмотря на свою недавнюю историю в Украине, боулинг уже стал для нашей страны медальным видом спорта. В последнее время украинские спортсмены регулярно становятся призерами официальных международных соревнований, устанавливая новые рекорды по количеству и качеству собранных трофеев», — отметили организаторы.

Чемпионат по спортивному боулингу пройдет в развлекательном комплексе «Папашон Котовского».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
09:15 22.02.2026
09:12 22.02.2026
09:04 22.02.2026
15:24 21.02.2026
11:45 21.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.100