ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Одессит Матвейчук стал победителем московского международного марафона
09:11 / 16.09.2013

ОДЕССА, 16 СЕНТЯБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одессит Александр Матвейчук стал победителем 33 Московского Международного Марафона Мира, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сообщает сегодня, 16 сентября, ИА «Интерфакс».

По сообщению информагентства, «вчера, 15 сентября, в Москве на Большой спортивной арене «Лужники» прошел международный марафонский забег.

Абсолютными победителями на основной дистанции стали Александр Матвейчук из Одессы и Ирина Смольникова из Караганды.

А. Матвейчук ранее уже выигрывал Московский марафон мира. На этот раз он, несмотря на ненастную погоду, преодолел дистанцию с результатом 2:19.36. Второе и третье места заняли еще два представителя Украины — Игорь Гелетий и Сергей Марчук.

Маршрут марафона проходил по центральным улицам Москвы. На старт под дождем вышли более 7 тыс. спортсменов, в том числе около 500 иностранцев».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
15:56 08.02.2026
12:15 08.02.2026
11:52 08.02.2026
11:31 08.02.2026
11:22 08.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.906