ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Пятый Одесский марафон «Самопревосхождение» пройдет в эту субботу на трассе Здоровья
17:17 / 20.03.2014

ОДЕССА, 20 МАРТА 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — V Одесский марафон «Самопревосхождение» пройдет на трассе Здоровья 22 марта, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 20 марта, в Департаменте информации Одесского городского совета.

По информации Департамента, соревнование пройдет при поддержке благотворительного фонда В. Баранского, Управления по физической культуре и спорту Одесского горсовета и марафонской команды Шри Чинмоя.

Забег будет проходить в 100 м от моря на трассе Здоровья. В старте можно выбрать по силам 2 дистанции – это классический марафон (42 км) и полумарафон (21,1 км). Для детей будут забеги на 500 и 1000 метров. Организационный центр соревнований будет находиться в парке Шевченко на трассе Здоровья. Забеги для взрослых начнутся в 11:00, для детей — в 10:00.

Старт будет находиться в начале трассы Здоровья в районе ресторана «Хуторок». Беговая дорожка будет проходить по дорогам с твердым покрытием и будет обозначена специальными знаками.

На дистанциях протяженностью в 21,1 км и в 42 км будут действовать 2 пункта раздачи питьевой воды. Помимо питьевой воды будут предлагать также сухофрукты, фрукты, горячие напитки. По окончании соревнований бегуны смогут принять горячую пищу и согреться в специально отведенных для этого местах.

Участники, занявшие первые три места, будут награждены медалями и ценными призами. Всем бегунам, преодолевшим марафон, вручат грамоты.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
15:56 08.02.2026
12:15 08.02.2026
11:52 08.02.2026
11:31 08.02.2026
11:22 08.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.360