![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Юные одесситы стали призерами Чемпионата Украины по прыжкам на батуте
11:44 / 03.04.2015
ОДЕССА, 03 АПРЕЛЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Воспитанники Одесской спортшколы №1 заняли призовые места на командном Чемпионате Украины по прыжкам на батуте в Харькове, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 3 апреля, агентству сообщили в Департаменте информации Одесского городского совета. Как сообщили в Департаменте, с 25 по 30 марта 2015 года в Харькове проходил командный Чемпионат Украины по прыжкам на батуте. Организатором соревнований выступило Министерство молодежи и спорта Украины. В соревнованиях приняли участие около 130 спортсменов из 7 городов Украины. Одессу представляли воспитанники коммунального внешкольного учебного заведения «Комплексная детско-юношеская спортивная школа №1» Управления по физической культуре и спорту Одесского городского совета. Воспитанники КВУЗ «КДЮСШ №1» заняли призовые места в следующих категориях: индивидуальные прыжки: 1 место – Артем Савченко, синхронные прыжки: 2 место – Александра Тюрина; 2 место – Валерия Иванова; 3 место –Татьяна Кунерик. В командном зачете: 2 место – Ян Коган; 2 место – Артем Савченко; 2 место – Ярослав Бардин; 3 место – Александра Тюрина; 3 место – Валерия Иванова. Тренеры-преподаватели: В.Силютин и Р. Браилова Призеры награждены грамотами, медалями и ценными призами.
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
13:23 02.01.2026
12:08 02.01.2026
12:02 02.01.2026
11:55 02.01.2026
11:49 02.01.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.721 |