ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Матчевая встреча сборных команд Одесской области и Финляндии по боксу состоится в воскресенье в Одессе
16:17 / 23.06.2015

ОДЕССА, 23 ИЮНЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 28 июня в Одессе под эгидой Федерации бокса Одесской области состоится матчевая встреча сборных команд Одесской области и Финляндии, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 23 июня, агентству сообщили в пресс-службе Одесской областной федерации бокса.

Как сообщили в пресс-службе, в следующее воскресенье состоится матчевая встреча сборных команд Одесской области и Финляндии. Гости и болельщики смогут увидеть пять юниорских поединков и четыре боя представителей молодежных сборных.

Главный бой вечера состоится с участием олимпийского чемпиона Рамиля Гаджиева и чемпиона Финляндии Safeen Akriey.

Встреча одесской и финской команд состоится на базе спорткомплекса Одесской национальной юридической академии. Начало поединков – 17:30. Вход свободный.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
16:15 22.02.2026
15:02 22.02.2026
11:36 22.02.2026
11:28 22.02.2026
11:24 22.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.126