ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ФК «Черноморец» проиграл донецкому «Шахтёру» со счётом 0:2
10:01 / 31.10.2016

ОДЕССА, 31 ОКТЯБРЯ 2016 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — «Черноморец» проиграл донецкому «Шахтёру» со счётом 0:2 в мачте 13 тура Чемпионата Украины по футболу, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 31 октября, в пресс-службе «Черноморца».

По информации пресс-службы, футбольный матч 13 тура Лиги Пари-Матч «Черноморец» — «Шахтёр» состоялся 29 октября во Львове на стадионе «Арена-Львов». Итоговый счёт матча — 2:0 в пользу «Шахтёра».

Старший тренер «Черноморца» Александр Бабич на послематчевой пресс-конференции отметил: «Во-первых, мы столкнулись с кадровыми проблемами. Нет у нас «глубины» состава. Заболел Боровик, не смог поехать на игру по семейным обстоятельствам Безрук, Данченко пропускал этот матч и Андриевский. Для нас весьма ощутимо, когда «вылетают» три футболиста основного состава. Но, тем не менее, я ребятам благодарен. Кто-то играл с небольшим недомоганием, много эмоций забрали у них предыдущие матчи. Внес коррективы гол, который мы сами себе привезли. И, конечно, не планировали мы делать быструю замену и перестраиваться, но быстрый гол внес свои коррективы. Ко всему сегодня бросалось в глаза большое количество брака и неточных передач в простых моментах. В такой ситуации сложно рассчитывать на положительный результат. Надо отдать должное «Шахтеру». С таким составом, я уверен, в финале Лиги Европы окажется «Шахтер». Действительно сегодня на поле был сильнейший состав «горняков».

Ну, а мы будем двигаться дальше. Сейчас, самое главное, восстановить ребят и готовиться к следующим матчам».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.189