ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
В Одесской облгосадминистрации наградили лучших спортсменов региона
11:22 / 29.12.2020
Спорт

ОДЕССА, 29 ДЕКАБРЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий принял участие в церемонии награждения и чествования лучших представителей спортивного сообщества Одесской области.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В традиционных предновогодних торжествах приняли участие ветераны спорта, Олимпийские чемпионы и спортсмены, которые в течение 2019 — 2020 г. завоевали лицензии на участие в XXXII летних Олимпийских играх и XVI летних Паралимпийских играх «Токио-2020», члены элитной олимпийской сборной, спортсмены и тренеры — чемпионы и призеры Европы и мира 2020 Также в церемонии принял участие председатель Одесского облсовета Григорий Диденко.

В сообщении ОГА сказано:

Високі нагороди отримали:

Орден «За заслуги» 1 ступеню – Анатолій Ломаченко (тренер боксерского клубу «Аккерман», м. Білгород-Дністровський);

«Заслужений працівник фізичної культури і спорту» – Галина Гаврушенко (заступник начальника КЗ «Одеський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт») та Вʼячеслав Рудий (тренер-викладач з греко-римської боротьби обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць»);

«Почесна грамота Кабінету Міністрів України» – Тетяна Федоренкова (голова Одеської територіальної громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос»);

Сертифікати на щомісячну грошову допомогу у 2021 р. отримали кращі спортсмени – володари Олімпійських ліцензій: Анастасія Лисенко (важка атлетика), Анастасія Тодорова (веслування на байдарках та каное), Анжеліка Терлюга (карате), Ірина Маловічко (стендова стрільба), Василь Ковальчук, Юрій Стоєв, Андрій Дорошенко, Ірина Щетнік (кульова стрільба), Роман Полянский (академічне веслування), Олександр Литвиненко (легка атлетика), Катерина Ткачук, Богдан Гриненко (плавання).

Також Сергій Гриневецький вручив подарунки Олімпійським чемпіонам, а подарункові сертифікати – кращим тренерам.


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
Росія діє на Донбасі за придністровським сценарієм. Чому ми маємо навчитися?
Ключова помилка Молдови — визнання сепаратистів стороною переговорів, виведення Росії зі статусу країни-агресора і введення у статус посередника. Це досвід, який може використати Україна і який ми не маємо повторювати за жодних умов. Читайте конспект ґрунтовної і цікавої лекції про Придністров'я, Молдову і Росію від завідувача сектора досліджень Південного регіону Національного інституту стратегічних досліджень Артема Филипенка. Лекція відбулася онлайн під час зустрічі дискусійного клубу «Україна – ЄС». Записала Тетяна Кропивницька.

Соборність України: сила і єдність нації
22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель. Адже 22 січня 1918 року вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання УНР і ЗУНР в одну державу.

Последние новости:
17:47 25.01.2021
17:41 25.01.2021
17:26 25.01.2021
16:45 25.01.2021
15:56 25.01.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.036