ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Одеські фігуристки – призерки міжнародних турнірів
15:01 / 10.04.2022

ОДЕСА, 10 КВІТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Юні одеські спортсменки стали призерками міжнародних турнірів з фігурного катання.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Спортсменки СДЮШОР «Крижинка» завоювали дві медалі на міжнародному турнірі «Skate Copenhagen 2022» з фігурного катання, який відбувся в столиці Данії за участю представників 9-ти країн.

МЕДАЛЬНИЙ ДУБЛЬ

В категорії «Basic novice» (8-9 років) Марія БОРИСЕНКО стала переможницею, набравши 32,95 бали, а Анна БЕЛОУС посіла 5-е місце (29,35). Всього в категорії виступали 13 спортсменок.

В категорії «Аdvance novice» (12-13 років) Уляна КАРИЧИНСЬКА завоювала бронзову медаль, набравши 79,91 бали за сумою двох програм. Аріна ЄФРЕМОВА в цій віковій категорії показала 5-й результат (67,05). Тут за перемогу боролися 19 фігуристок.

У змаганнях взяли участь представниці Бельгії, Швеції, Швейцарії, Данії, Німеччини, Англії, Нідерландів і Фінляндії.

Всі одеські спортсменки-учасниці змагань в Данії — вихованки Марії ВЕРЕНІЧ.

КОМЕНТАР ТРЕНЕРА

Марія ВЕРЕНІЧ, тренер СДЮШОР «Крижинка»:

- Емоційно виступ дався дуже складно, адже підготовки була скороченою і прискореною. Два-три тижні, з початком війни, вони не тренувалися. Тренуватися розпочали вже тут, в Данії. Ми налаштовувалися достойно представити Україну на міжнародній арені, показати, що в нашій країні є талановиті спортсменки. Налаштовувалися, щоб це було душевно та зворушливо. І це вдалося. Дівчатка дуже старалися.

Дуже задоволена виступом Уляни Каричинськоїі, якій довелося готувати ще й коротку програму – в Україні вона виконувала тільки довільну. Часу для підготовки було обмаль, але Уляна впоралася. Аріні Єфремовій в короткій програмі вдалися не всі елементи, а ось в довільній – вона виконала майже все, що планувала, і, зробивши дуже зворушливий прокат, піднялася на одну сходинку. Відзначу, що суперничали одеські спортсменки із старшими на два роки фігуристками

Марія Борисенко, в цілому, виступила добре, заробила чимало плюсів, хоча і припустилися незначних помилок. Аня Білоус, як вона розповіла, не змогла пристосуватися до льоду на новій для себе арені – він відрізнявся від того, де ми готувалися.

Було приємно чути компліменти від спеціалістів щодо виступів одеських фігуристок.

- Як приймали українських учасниць змагань?

- Ми з батьками фігуристок дуже хотіли виїхати на якісь міжнародний турнір, але це дуже великі витрати. Зараз так розпорядилася доля, що нам прийшлося виїхати за кордон. І ми поїхали в Данію. Дякуємо організаторам, що допустили нас без стартового внеску, при тому, що реєстрація завершилася ще в середині лютого.

Дізнавшись, що виступатимуть представники України, місцеві вболівальники навіть підготували маленькі сувеніри в жовто-синіх кольорах. Зустрічали дуже тепло – аплодували, скандували «Слава Україні!».

Коли суддя-інформатор, представляючи наших фігуристок, говорив «from Ukraine», у мене на очах виступали сльози. А дівчатка дуже сильно стискали мої руки, надихаючись такою підтримкою, мали велике бажання показати свої найкращі якості.

Взагалі, тут в Данії, ми відчуваємо підтримку нашої країни буквально на кожному кроці: мости відсвічені жовто-синім кольором, на залізничному вокзалі Копенгагену усюди прапори України, і така картина, як я бачила, по всій країні.


Поиск:
расширенный

Руслан Весел
Народні санкції. Як протидіяти міжнародному бізнесу на крові
Як допомогти владі очищати країну від підприємств, що не можуть розпрощатися з РФ

388 обʼєктів культурної спадщини зруйновано, кількість збільшується кожного дня: Український інститут розповість про кожний об'єкт у проєкті «Листівки з України»
Український Інститут за підтримки USAID запускає міжнародну кампанію «Листівки з України» / «Postcards from Ukraine», яка покаже світові зруйновані історичні та культурні памʼятки України. Вона розповість про завдану шкоду українській культурі російськими окупантами внаслідок бомбардувань та обстрілів під час повномасштабної війни, яку Росія розпочала проти України 24 лютого 2022 року.

Последние новости:
10:15 05.07.2022
10:06 05.07.2022
09:41 05.07.2022
09:28 05.07.2022
09:16 05.07.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.092