ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Одеська каратистка – призер чемпіонату світу
14:17 / 01.11.2022

ОДЕСА, 01 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Юна одеська спортсменка Поліна Марченко стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з карате серед юніорів.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Спортсменка Одеської обласної федерації карате Поліна МАРЧЕНКО стала бронзовою призеркою чемпіонату світу серед юніорів, який проходив в турецькому місті Конья з 26 по 30 жовтня.

БРОНЗОВА ПОЛІНА

В поєдинку за 3-е місце в категорії «до 48 кг» 17-річна Поліна МАРЧЕНКО (тренери – Ігор, Дмитро і Олександр НЕГАТУРОВИ) перемогла бронзову призерку цьогорічного Євро, господарку змагань Кайаджан Хатідже Сена з рахунком 1:0. Успіх одеситці приніс удар рукою за 37 секунд до завершення бою.

Це третя медаль в історії одеського карате на чемпіонатах світу серед кадетів, юніорів і молоді. Вищим досягненням переднього турніру (в 2019-му) стала бронза Юлії ПАЛАШЕВСЬКОЇ (тренери – Дмитро НЕГАТУРОВ, Сергій ПАЛАШЕВСЬКИЙ; молодь, до 50 кг), а першу медаль завоювала Ірина ЗАРЕЦЬКА, яка стала чемпіонкою у змаганнях юніорів у 2013-му.

ШЛЯХ НА П’ЄДЕСТАЛ

В своїй категорії Поліна МАРЧЕНКО із загальним рахунком 10:0 перемогла в пулі представниць Мальти, Узбекистану і Німеччини, а саме бронзову призерку чемпіонату Європи серед юніорів-2022 Сідні-Мішель Отт (5:0). В півфіналі Поліна поступилася Ганні Алі з Єгипту (0:6), яка в підсумку і стала чемпіонкою світу.

ЗА ЧЕСТЬ ОДЕЩИНИ

Всього Одеську обласну федерацію карате (президент — Олексій КОХАНЕЦЬ) представляли на цих змаганнях 10 спортсменів (4 – в ката, 6 – в куміте).

Серед решти спортсменів кращий результат показав Матвій ПЕРЕУДА (тренери – Ігор, Дмитро і Олександр НЕГАТУРОВИ), який став 5-м в категорії «+70 кг, кадети».

В своєму пулі Матвій переміг спортсменів із Австрії, Болгарії, Туреччини і Ірану із загальним рахунком 18:2. В півфіналі він поступився греку Псомасу (0:2), а в бою за бронзу — тунисцю Газоуані (2:3).

У змаганнях з ката серед юніорок 7-е місце посіла ще одна дебютантка змагань такого рангу Дар’я СТУДЕНКОВА (тренер – Віталій КУЛИК), а Ярослав ФЕДОРОВ (тренери – Олександр ТОНКОШКУР, Олексій КОНОВАЛОВ) став 11-м серед молоді – обидва спортсмени завершили турнір в 3-му колі.

У другий раунд вийшли: Анастасія ПУШКОВА (кадетки, «до 54 кг»), Віталій МЕТЕЛЕНКО (юніори, ката), Наталія ОСАДЧУК (юніорки, «до 59 кг») і Наталія МАНДАЖИ (у всіх тренер – Олександр ТОНКОШКУР; молодь, «до 55 кг»)

В першому раунд завершили боротьбу Аріадна ПАНЧУК (тренери – Ігор, Дмитро і Олександр НЕГАТУРОВИ; молодь, «до 50 кг») і Артур ГЛУЩЕНКО (тренери – Олексій КОНОВАЛОВ, Володимир ГОЛОВЕШКО; ката, кадети).

НАСТУПНІ ЗМАГАННЯ

Вже цього тижня, а саме 4-6 листопада у Львові, відбудеться чемпіонат України серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих, причому в перших трьох категоріях ці змагання є першим етапом відбору на чемпіонат Європи-2023.


Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.

Останні новини:
22:37 27.02.2024
19:16 27.02.2024
19:14 27.02.2024
17:14 27.02.2024
16:44 27.02.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.893