ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Одеса провела «Свято олімпійського прапору»
17:23 / 15.01.2023

ОДЕСА, 15 СІЧНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одесі відбулася всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапору» з нагоди проведення XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який відбудеться в Італії 21-28 січня.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Захід був проведений відділенням НОК України в Одеській області спільно зі СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання.

ТРАДИЦІЙНИЙ ЗАХІД

В традиційному заході під егідою НОК України голова відділення НОК України, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ і заступник голови начальника управління фізкультури і спорту Одеської ОДА Анжеліка ЛЕГЕЗА. Олімпійське свято своїми чудовими номерами розфарбували вихованці СДЮСШОР «Крижинка».

Широкому загалу були представлені одеські спортсмени-учасники XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю і їхні тренери: Марк КУЛІШ (тренерка – Валентина МИНЗАТ) і Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО (тренерка – Ірина КЛАНЦАТ), а також учасник І Всесвітньої зимової гімназіади, яка відбудеться вже в лютому, Вадим НОВІКОВ (тренерка – Ірина КЛАНЦАТ).

14 січня 2023 року. Палац спорту. Церемонія «Свято олімпійського прапору» (зліва направо): Валентина МИНЗАТ, Марк КУЛІШ, Микола МІЛЬЧЕВ, Анжеліка ЛЕГЕЗА, Вадим НОВІКОВ і Ірина КЛАНЦАТ.

ОЛІМПІЙСЬКЕ СВЯТО

Розпочали олімпійський захід вихованці СДЮСШОР «Крижинка», які подарували нечисленним глядачам два чудових патріотичних номери – «Діти» і «Не твоя війна» (постановниця – тренерка СДЮСШОР «Крижинка» Олена ВОРОПАЄВА), показавши, з одного боку, силу духу українців, з іншого, рівень підготовки.

Далі були представлені спортсмени-учасники XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю і їхні тренери. Наставники часто-густо залишаються за кадром, але їхня робота безцінна.

Спочатку на льодову арену, під овації присутніх, вийшли Марк КУЛІШ і Валентина МИНЗАТ. Марк виконав фрагмент довільної програми, з якою виступить на олімпійському фестивалі в Італії, показавши зокрема і потрійний тулуп.

Другим номером на арену мали б вийти удвох Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО з Іриною КЛАНЦАТ, але вийшла тільки тренерка, тому що Анастасія в ці дні виступала на міжнародних змаганнях в Румунії.

Далі широкому був представлений ще один вихованець Ірини КЛАНЦАТ — Вадим НОВІКОВ, який завоював право представити Україну І Всесвітній зимовій гімназіаді. Він також представив фрагмент своєї довільної програми, зокрема низку потрійних стрибків.

І як же без напутніх слів в такий день. А хто, як не олімпійський чемпіон може їх сказати. Голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ побажав спортсменам удачі на цій маленькій Олімпіаді, наприкінці заначивши: «Нехай у вас в серці завжди буде олімпійські кільця».

ПРАПОР УКРАЇНИ. ПРАПОР НОК

А далі безпосередньо відбулося те, заради чого й проводиться всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапору», під стелю Палаці спорту були підняті прапори України і Національного олімпійського комітету України.

Побажаємо одеським фігуристам, щоб на честь їх успіхів не раз підіймався прапор України і лунав національний гімн: нехай Європейський юнацький олімпійський фестиваль стане першою сходинкою на шляху до Олімпійських ігор!


Пошук:
розширений

Автор
Лелеки повернулися на укріплені енергетиками ДТЕК Одеські електромережі гнізда
На укріплені ДТЕК Одеські електромережі гнізда повернулися лелеки. Наразі птахи заселили 100% своїх домівок, а це − 257 платформ. На початку 2024 року енергетики встановили 4 платформи, до кінця року планують змонтувати ще 16. Попри війну енергетики продовжують дбати про захист біорізноманіття та довкілля. Роботи проводять під егідою проєкту #Лелеченьки, спрямованого на захист та збереження популяції білого лелеки. Він відповідає принципам ESG та Цілі Сталого розвитку Глобального Договору ООН №15 – «Збереження екосистем землі».

«Все, що ми пам'ятаємо, – неправда»
Презентація 8-го видання проєкту «Стара Одеса у фотографіях» зібрала повний зал в Одеській національній науковій бібліотеці

Останні новини:
00:30 21.04.2024
20:37 20.04.2024
15:08 20.04.2024
11:27 20.04.2024
11:25 20.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.915