ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одеський плавець – переможець міжнародних змагань
17:07 / 01.02.2024

ОДЕСА, 01 ЛЮТОГО 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеський спортсмен став переможцем великого міжнародного турніру з плавання.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Вихованець одеської СДЮШОР «Динамо» Олексій ГРАБАРОВ став переможцем великого міжнародного турніру «Euro Meet 2024» з плавання, який відбувся в Люксембурзі.

ПІДСУМКИ

18-річний одеський плавець Олексій ГРАБАРОВ (тренер – Олександра КУРБАНОВА, Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олена ДУБЦОВА) став переможцем на своїй коронній дистанції 400 комплексом, а на дистанції вдвічі коротше фінішував 7-м (2.05,12).

Це був перший старт Олексія на цьому представницькому турнірі.

МЕДАЛЬ В ДЕТАЛЯХ

Вирішальним у фінальному запливі на переможній дистанції став третій етап (брасом), після якого його перевага Олексія ГРАБАРОВА над Джан-Лукою Хартманном зі Швейцарії сягнула 2,14 секунди, тоді як після 1-го етапу (батерфляєм) Олексій йшов 4-м, відстаючи від швейцарця на 1,07 секунди. На заключному етапі супернику вдалося лише трохи скоротити відставання: 4.23,21 проти 4.24,39. Олексію не вистачило 0,28 секунди, щоб покращити свій особистий рекорд, котрий він встановив на юніорському чемпіонаті Європи (в липні 2023-го), який приніс йому срібло в цьому виді програми. А бронзову медаль на 400 м комплексом завоював на «Euro Meet 2024» ще один український плавець – Антон Денисенко (4.26,22).

НАЙБЛИЖЧИЙ СТАРТ

Головний старт зимового сезону – ліцензійний чемпіонат світу з водних видів спорту, який відбудеться в Досі (2-17 лютого). На цих змаганнях (плавання — 11-17 лютого) виступить провідний одеський плавець Вадим НАУМЕНКО (тренерка – Олександра КУРБАНОВА). Змагання на дистанції 200 комплексним плаванням – основному виду Вадима, відбудуться 14-15 лютого.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
23:02 16.07.2026
17:37 16.07.2026
17:05 16.07.2026
16:10 16.07.2026
16:03 16.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017