![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Міськрада: одеські спортсменки – призерки чемпіонату України з синхронного плавання
14:48 / 11.04.2024
ОДЕСА, 11 КВІТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — З 6 по 10 квітня 2024 року в Києві проводився чемпіонат України з синхронного плавання. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал). В повідомленні міськради сказано: У змаганнях брали участь 70 спортсменок з Харківської, Одеської, Миколаївської областей та Києва. Одесу представляли вихованки Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Чорноморець». Владислава Кочерба стала чемпіонкою України в довільній програмі та акробатичній групі у складі збірної команди. Також спортсменка здобула срібну медаль у технічному соло. Софія Саруханян стала бронзовою призеркою у змаганнях технічних груп у складі об'єднаної команди Одеської та Миколаївської областей. Підготувала спортсменок заслужений тренер України Ольга Ніколайчук. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:08 30.03.2026
16:35 30.03.2026
16:18 30.03.2026
15:12 30.03.2026
15:02 30.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.695 |