ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одеський лучник – призер всеукраїнського турніру
18:36 / 04.09.2024

ОДЕСА, 04 ВЕРЕСНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеський спортсмен вдруге поспіль став бронзовим призером чемпіонату України зі стрільби з лука.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Одеський спортсмен Даніїл НЕДЕЛЬКО став бронзовим призером чемпіонату України зі стрільби з лука, який відбувся у Львові.

ПІДСУМКИ

20-річний вихованець відділення стрільби із лука Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» Даніїл НЕДЕЛЬКО (тренерка – Наталія БУРДЕЙНА) завоював нагороду в особистому турнірі в дисципліні «блочний лук».

Це друга поспіль бронза Даніїла на чемпіонаті України в цьому виді програми.

МЕДАЛЬ В ДЕТАЛЯХ

В кваліфікації (72 стріл) Даниіл НЕДЕЛЬКО посів 4-е місце, набравши 678 очок (1-а серія – 342; 2-а серія – 336). Одеський лучник влучив у «десятку» 37 разів, 17 з них в самий центр мішень.

В олімпійському раунді Даниіл переміг Бориса Ванділовського з Києва (141:139), Сергія Карпенка зі Львову (144:135), а в півфіналі лише одне очко програв столичному лучнику Віталію Вдовенку (146:147). Втім, у поєдинку за бронзу впевнено розібрався з Олександром Архипським з Києва, який в кваліфікації був другим – 147:137. Причому в 3-х з 5-ти серій він показав максимальний результат – 30/30.

СЕЗОН-2024

Цього року Даніїл НЕДЕЛЬКО завоював бронзу чемпіонату Європи серед молоді в приміщенні, а на літньому чемпіонаті Європи в цій віковій категорії став 4-м. На старті сезону одесит завоював срібло всеукраїнського турніру найсильніших просто неба (8-12 березня, Львів).


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
01:05 16.02.2026
11:23 15.02.2026
11:17 15.02.2026
11:01 15.02.2026
10:51 15.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.622