![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Міськрада: в Одесі проходить Чемпіонат України з таїландського боксу
10:29 / 27.06.2025
ОДЕСА, 27 ЧЕРВНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одесі триває Чемпіонат України з таїландського боксу серед молоді, юніорів і юнаків. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал). В повідомленні міськради сказано: У змаганнях беруть участь понад 260 спортсменів із 15 областей України. Особливу увагу глядачів привернув розділ Wai Kru — традиційний ритуальний танець, що символізує повагу до тренерів, батьків і бойового мистецтва. Юних спортсменів привітав почесний президент Національної федерації таїландського боксу, мер Одеси Геннадій Труханов: «Ви вже переможці, бо обрали силу, витримку й гідність замість легких шляхів. Тренуйтеся, вкладайте душу — і результати говоритимуть самі за себе. Саме такі, як ви, будують сильну Україну». Чемпіонат триватиме кілька днів, і попереду ще чимало яскравих поєдинків. Переможці національного відбору представлятимуть Україну у вересні на чемпіонаті світу, а також візьмуть участь в інших міжнародних турнірах. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні новини:
15:49 25.12.2025
11:10 25.12.2025
10:59 25.12.2025
10:26 25.12.2025
10:22 25.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.012 |