ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ОВА: єдиноборці з Одещини успішно виступили на міжнародному турнірі
11:02 / 07.08.2025
Спорт

ОДЕСА, 07 СЕРПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеські спортсмени здобули 3 «золота», «срібло» та «бронзу» на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств (ММА) серед юнаків та юніорів.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

В місті Абу-Дабі (ОАЕ) відбувся чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств (ММА) серед дітей, юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь понад 1000 спортсменів віком від 10 до 17 років з більш ніж 60 країн світу🌎

🇺🇦Збірна України здобула 15 золотих, 19 срібних та 36 бронзових медалей і вже вп’яте стала найсильнішою командою у світі дитячого ММА.

📌Серед тих, хто приніс нашій країні перемоги — спортсмени з Одещини. Вони здобули 5 нагород:

🥇Золоті медалі:

🔹Максим Ільїн (юніори, 93 кг) — тренер Юрій Співаченко

🔹Марія Кириченко (юнаки, 48 кг) — тренер Юрій Співаченко

🔹Любов Хмілевська (юнаки, 47,6 кг) — тренер Костянтин Хмілевський

🥈Срібна медаль:

🔹Даріна Садіч (юніори, 61,2 кг) — тренер Руслан Ахвардієв

🥉Бронзова медаль:

🔹Корж Аполлінарія (юнаки, 40 кг) — тренер Максим Журавльов

Вітаємо спортсменів, їхніх тренерів та керівника Одеського обласного осередку Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України Олександра Гордієнка з блискучими виступами! Бажаємо нових звершень, сили духу та спортивної наснаги!

#СпортивнаГордістьОдещини


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
11:31 10.08.2026
11:13 10.08.2026
11:02 10.08.2026
10:58 10.08.2026
10:21 10.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017