ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Одеські юніорки блискуче виступили на чемпіонаті України із синхронного плавання
16:30 / 13.11.2025
Одеські юніорки блискуче виступили на чемпіонаті України із синхронного плавання

ОДЕСА, 13 ЛИСТОПАД 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — З 9 по 12 листопада в м. Києві проводився чемпіонат України із синхронного плавання серед юніорів. У плавальному басейні центру спорту «Ліко» змагалися 68 учасниць із 6 областей України.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

В повідомленні міськради сказано:

З 9 по 12 листопада в м. Києві проводився чемпіонат України із синхронного плавання серед юніорів. У плавальному басейні центру спорту «Ліко» змагалися 68 учасниць із 6 областей України.

Команду Одеської області на змаганнях представляли вихованки спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Чорноморець» — Софія Саруханян, Єлизавета Сєдова, Юлія Рерак, Євгенія Гончаренко (тренер — Ольга Ніколайчук) і обласної ДЮСШ – Анастасія Борисова, Марія Борисова, Єва Гавалко, Олександра Леонідова, Олександра Жайворонок, Анастасія Долгова, Олександра Футорна та Вероніка Андрейченко (тренерка Світлана Першина).

Софія Саруханян стала триразовою чемпіонкою України серед юніорів, показавши найкращий результат у довільній, технічній та акробатичній групах. Крім того, вона здобула срібну медаль змагань у технічному соло, бронзову — в довільному соло та срібну медаль — у технічному дуеті разом із Юлією Рерак.

Єлизавета Сєдова стала бронзовою призеркою в технічному соло.

У змаганнях акробатичних груп бронзові медалі здобула команда Одеської області у складі вихованок обласної ДЮСШ.

Таким чином, одеські спортсменки завоювали 15 медалей на чемпіонаті України серед юніорів.


Пошук:
розширений

Вікторія Марченко
«Укриття в школах — не формальність, а базовий обов’язок влади»: експертна думка Вікторії Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
17:19 11.12.2025
17:02 11.12.2025
16:26 11.12.2025
16:20 11.12.2025
15:32 11.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.273