ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В Одесі відбувся всеукраїнський новорічний турнір з боротьби на підтримку ЗСУ
11:55 / 20.12.2025
В Одесі відбувся всеукраїнський новорічний турнір з боротьби на підтримку ЗСУ

ОДЕСА, 09 ГРУДНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одесі пройшов всеукраїнський новорічний турнір з греко-римської, вільної та жіночої боротьби, присвячений Збройним Силам України, який об’єднав понад 300 юних спортсменів з Одеської та Миколаївської областей. Змагання стали прикладом підтримки дитячого спорту та виховання молоді в дусі патріотизму навіть в умовах війни.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

🏆 В Одесі проходив всеукраїнський новорічний турнір з греко-римської, вільної та жіночої боротьби, присвячений Збройним Силам України.

Змагання проходять за підтримки начальника Одеської міської військової адміністрації Сергія Лисака та об’єднали понад 300 юних спортсменів із Одеської та Миколаївської області.

👦👧 Участь у турнірі брали юнаки та дівчата таких вікових категорій:

• 2011–2012 р.н.

• 2013–2014 р.н.

• 2015–2016 р.н.

• 2017 р.н.

Юних борців та борчинь привітали в.о. Одеського міського голови Ігор Коваль, а також заступниці начальника ОМВА Надія Задожна й Ольга Лозова.

«Підтримка дитячого спорту в Одесі залишається незмінною»,

— наголосив Ігор Коваль. Він також повідомив про плани наступного року провести ремонт спортивної школи, на базі якої відбулися змагання.

«Щиро вдячна організаторам, тренерам і батькам за те, що разом ми виховуємо дітей у дусі патріотизму та надихаємо їх на здоровий спосіб життя. Бажаю юним спортсменам сили, віри й перемог»,

— привітала Ольга Лозова.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
17:37 16.07.2026
17:05 16.07.2026
16:10 16.07.2026
16:03 16.07.2026
15:22 16.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013