![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Міськрада: одеські акробатки здобули медалі міжнародного турніру
16:53 / 09.04.2026
ОДЕСА, 09 КВІТНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — У м. Чезенатіко (Італійська Республіка) завершився Міжнародний турнір 11 International Championships FISAC зі спортивної акробатики. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал). В повідомленні міськради сказано: Змагання організовані Італійською федерацією спортивної акробатики та хореографії. У змаганнях брали участь 670 спортсменів із 14 країн світу. У складі національної команди України виступали вихованки Одеських комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл № 1 та № 3. У категорії 13-19 років перше місце виборола одеська жіноча пара Катерина Савчук (КДЮСШ № 1) і Марія Духнєвіч (КДЮСШ № 3). В іншій вправі у цій же категорії жіноча пара Орина Марченко та Марія Наумчук (КДЮСШ № 1) вибороли срібні нагороди. У категорії юніорів молодшої вікової групи бронзовими призерками змагань стали Поліна Мельник і Рената Родченко (КДЮСШ № 1). Спортсменок підготували тренери-викладачі Катерина Рошинець, Олена Рошинець, Віктор Рошинець, Наталія Станєва та Оксана Копецька. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
10:30 20.07.2026
10:19 20.07.2026
10:14 20.07.2026
10:12 20.07.2026
10:10 20.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |