ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«7 кілометр» радить як поводитись у спеку
13:14 / 06.07.2022

ОДЕСА, 06 ЛИПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Адміністрація та підприємці Промтоварного ринку «7 кілометр» закликають вживати запобіжних заходів, щоб не постраждати від сонячних і теплових ударів.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр».

В повідомленні підприємства сказано:

Шановні друзі!

У зв’язку із значним підвищенням температури атмосферного повітря та з метою попередження сонячних і теплових ударів у підприємців, відвідувачів та співробітників Промринку «7 кілометр», рекомендуємо:

- уникати тривалого перебування під прямими сонячними променями

- носити вільний одяг світлих кольорів із натуральних матеріалів

- обов’язково одягати головний убір. Для захисту очей використовувати окуляри від сонця

- дотримуватись питного режиму, випивати до двох літрів води

- уникати важких фізичних навантажень

- не вживати алкогольні напої, міцну каву та чай

Також наполегливо звертаємось з проханням суворо дотримуватись правил пожежної безпеки.

Якщо відчуваєте появлення деяких неприємних симптомів, рекомендуємо звернутися до лікаря на території нашого підприємства. Телефон пункта охорони здоров’я:та виклика швидкої: (048) 797-00-97.

Бажаємо здоров’я!

З повагою, адміністрація ТОВ «ПРОМРИНОК»


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
08:43 06.04.2026
08:40 06.04.2026
08:36 06.04.2026
08:29 06.04.2026
14:01 05.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.915